Mbi 1 milion $ per nje postim, ja kush eshte personazhi i famshem qe fiton me shume ne Instagram

1 vit më parë

“Instagram Rich List” përmban emrat më të mëdhenj në Hollywood nga The Rock te Beyonce.

Listën e të pasurve në Instagram vitin e kaluar e kryesonte Kylie Jenner, e cila këtë vit fiton rreth $986,000 për një postim të sponsorizuar.

Megjithatë, ajo është rrëzuar nga froni dhe tani, numri një i momentit është “The Rock”, aktori Dwayne Johnson, i cili merr $1,015,000 për postim.

Të ngjashme