Kryefjala Logo

Mbaruan hallet për Fjolla Morinën. Këngëtarja gjen dashurinë…

13 Shtator, 2023 | 10:47 am

Pas një periudhe të rëndë emocionale duket se Fjolla Morina ka gjetur sërish dashurinë.Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja ku ka publikuar një instastory krah partnerit të saj të ri duke shkruar: “I dashuri im”. Ajo shihet me partnerin e ri, në një ambient festiv. Por nuk kaloi shumë dhe këngëtarja e fshiu foton nga rrjetet e saj sociale. Kujtojmë se vetën pak javë më parë Fjolla Morina ka dalë nga spitali, ku ishte shtruar për shkak të gjendjes së rënduar psikologjike.

IMG 6908

Të ngjashme