Kryefjala Logo

Mbaron pritja:Arbana Osmani bëhet nënë për herë të tretë

1 Shtator, 2022 | 2:12 pm

Moderatorja e dashur shqiptare Arbana Osmani është bërë nënë një vogëlusheje të cilën e ka quajtur Zoi.

Vetë ajo nëpërmjet një fotoje në Instagram na ka treguar për ardhjen në jetë të fëmijës së saj me partnerin Eduard Grishaj.

“Ëndrrat bëhen realitet.Bekimi i tretë i jetës time sot na mbushi plot jetë.Mirë se vjen Zoi.
Unë,babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmëndemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar”-shkruan Arbana
Edhe ne i urojmë një jetë të gjatë!

5DC82328 3B8F 43CC A726 2704A22242A9

Të ngjashme