Kryefjala Logo

Mbani shënim këto tre këshilla nga Jonida dhe do dukeni shumë sensuale

1 Qershor, 2022 | 6:44 pm

Nuk ju bën aspak sensuale një trup me forma (domethënë ju bën por nuk është gjithçka). Por janë tre gjëra të tjera më të qenësishme që do t’ju bëjnë të dukeni më tërheqëse dhe të rrëmbeni vëmendjen e të gjithëve.

Thënë kjo edhe nga  Jonida Maliqi, e cila është një nga ikonat e stilit në Shqipëri, merr tjetër peshë dhe kuptim. Këngëtarja ka postuar një status që konfirmon se provokuese të bën mënyra sesi ecën, sesi flet dhe sesi mendon.

“Të jesh provokuese nuk ka të bëjë gjithmonë me gjoksin dhe të pasmet. Ka të bëjë me mënyrën si ecni, si flisni dhe si mendoni”, shkruhet në postimin e publikuar nga Jonida Maliqi e cila këtë verë përveçse si influencer në Instagram do të jetë e pranishme edhe në muzikë.

64791C2F CDA4 43DC 966D AE492BB92778

 

Të ngjashme