Kryefjala Logo

Mateus Frroku puth live partneren: “Dua t’i them po kësaj dashurie gjithë jetën”

19 Dhjetor, 2022 | 8:27 am

Këngëtari Matues Frroku nga skena e emisionit “ZemërLuana” ka bërë një dedikim special për njeriun e tij të zemrës. Matuesi ka thënë se ndihet me fat dhe falenderues për gjithçka që ka dhe ka patur në jetën e tij.

”Dua t’i them “po” kësaj dashurie gjithë jetën time. Shumë faleminderit që jemi bashkë”, tha këngëtari i njohur dhe u nis menjëherë drejt saj.

Partnerja e Matuesit është një nga violinstet e programit Zemër Luana ndaj dhe ky dedikim në këtë skenë erdhi shumë bukur në këtë moment.

Urime Matues.

87B00E52 2C58 40E2 9F9F 04417E9B289E

 

Të ngjashme