Kryefjala Logo

Martohet Shpat Kasapi, dalin fotot e para te ciftit

9 Qershor, 2021 | 6:21 pm

Shpat Kasapi para disa kohesh zbuloi partneren e tij Selvijen. Ai nuk ka ngurruar te shprehe hapur dashurine per te nepermjet postimeve ne Instagram por nga ana tjeter edhe Selvija.

Madje ajo ka treguar se ka nje marredhenie mjaft te mire edhe me prinderit e Shpatit. Sot cifti ka vendosur te kurorezoje dashurine e tyre ne nje ceremoni mjaft private.

Ai ka publikuar foto nga ceremonia dhe shkruan; “Selvije Kasapi qe tani!”

Epo urime cifti!

375CDE4B 1CD4 472A B626 66729FB87271 F7DF08C0 A5F5 4E15 A60C 30E1E9DF8F58 94791C35 1EAB 40D7 9389 F12910F38316

Të ngjashme