Kryefjala Logo

Martohet Robin Krasniqi, dalin pamjet brenda dasmës!

14 Maj, 2022 | 8:22 pm

Robin Krasniqi është martuar pak ditë më parë me Marigonën, të cilën pak kohë më parë e prezantoi si të dashurën e tij. Çifti kishin zgjedhur një dasmë mjaft luksoze me shumë njerëz, mes tyre edhe personazhe VIP.

Gazetari i “Mirage”, Butrint Pasaqja ka qenë brenda dasmës ku ka zbuluar disa prej detajeve të saj. E kuruar në detaj edhe Marigona kishte dalë një nuse mjaft e bukur.

Mesa duket Robini dhe Marigona sapo hapën sezonin e dasmave të showbizit.

Të ngjashme