Martohet Kejvina Kthella?

12 muaj më parë

Kejvina Kthella,një nga vajzat e famshme shqiptare më të ndjekura në Instagram ndan herë pas here foto dhe video të ndryshme.

Së fundmi,  i ka befasuar të gjithë, pasi ka ndarë një video, ku  tregon një unazë që mban në gisht duke iu referuar si unaza e martesës.

“E martuar”, ka shkruar ajo krahas videos, duke bërë që të gjithë të nisin nga dyshimet nëse e ka me vërte apo është duke vënë në lojë ndjekësit.

Të ngjashme