Kryefjala Logo

Paskemi të reja! Martohet Arjola Demiri?

2 vite më parë

Aktorja Arjola Demiri ka qenë e rezervuar për jetën private pas ndarjes nga bashkëshorti i saj. Por një postim i fundit na bëri lëmsh të gjithve.

Arjola Demiri bëhet nuse! Po, po siç e lexuat aktorja ka veshur fustanin e bardhë. Po dhëndri ku dhe kush është? Kjo nuk dihet.

U bëmë paksa konfuz nëse Arjola vërtetë po martohet në formë kaq sekrete apo është ndonjë rol i ardhshëm. Arjola reago, na trego fatlumin!

C93EDBA4 1B92 4C4D 837F 87FFB0E93042

E8112666 11D4 4141 AD62 E76FF7C30460

Të ngjashme