Kryefjala Logo

Martohen Lindi dhe Venera! Dalin pamjet e para të dasmës

5 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme, Lindi dhe Venera kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Lind Islami dhe Venera Lumani kishin vite që diskutonin kētë dasmë e cila më në fund erdhi.

Edhe pse çifti kanë preferuar ta mbajnë gjithçka diskrete dhe larg syrit të publikut, në rrjetet sociale kanë nisur të qarkullojnë videot e para nga dasma. Venera dhe Lindi kanë festuar nën praninë e familjarëve dhe rrethit të ngushtë shoqëror. Pjesë e dasmës ishin edhe disa personazhe të njohur shqiptarë.

Gjithashtu edhe News31 ka siguruar disa foto ekskluzive nga dasma e ciftit. Epo urime!

6D860905 E89B 4FC9 ABE5 B0BE461BC16A

B18C25F0 993C 4A24 9DE0 561495993D00

A67809D7 C77E 4E69 BFD7 C2F2B24765E8

73F6FE62 7BF2 4D31 B047 80F5DC9E6B5D

Të ngjashme