Kryefjala Logo

Martohen Dojna Mema dhe Vlashent Sata

1 Prill, 2022 | 5:31 pm

Pak kohë më parë moderatorja Dojna Mema ka dhënë lajmin se do bëhet nënë për herë të parë. E tashmë duket se i ka dhënë fund beqarisë.

Moderatorja ka publikuar fotot me Vlashentin ku kanë bërë celebrimin dhe përbri shkruan: “Çdo 1 prill do festojmë përvjetorin e martesës dhe jo nuk është shaka”.

Ajo ç’ka na tërhoqi vëmendjen është dhe veshja që çifti ka zgjedhur per ditën e martesës, një stil komplet ndryshe. Gjithësesi urime!

5E2BBC4B 37E6 4860 9337 328F163B272E

46024AB2 494C 42B3 ACEF 8DA396432A3C

9AC244DE 7DE9 4934 A6EA 3381FF0CA429

Të ngjashme