Kryefjala Logo

Martohen çifti i BB VIP Kosova?

8 muaj më parë

Alisa dhe Urimi ishim blogerët që u futën cift në BB VIP. Ndonse ata qendruan vetëm një javë brenda shtëpisë, sërish nuk mungon vëmendja ndaj tyrex

Mesa duket, çifti janë martuar dhe ndjekësit e tyre do të shohin më shumë të dielën, kështu paralajmërojnë ata në Instagram.

Alisa shihet e veshur me fustan të bardhë e ndërsa Urimi me kostum dhëndri. Po nuk dihet nëse bëhet fjalë për nje “prank”, projekt të ri, reklamë, klip apo mos ndoshta janë martuar me të vërtetë në fshehtësi.

DE5BF460 93CC 42C0 8455 9EEB586B3DF0

Na mbetet të presim deri të dielën për ta mësuar.

Të ngjashme