Kryefjala Logo

Martesa e “Benniferëve” në krizë?!

16 Tetor, 2023 | 9:00 am

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez thuhet se po kalojnë një ‘krizë’ në marrëdhënien e tyre. Një burim i afërt me “OK Magazine”, bën me dije se faza e muajit të mjaltit ka përfunduar.

Ata janë ende të dashuruar menjëri-tjetrin por dyshja është parë nën një presion të madh me detyrimet e punës, duke qenë në qendër të vëmendjes.

Një çështje tjetër që po krijon gjithashtu probleme mes tij dhe J.Lo është marrëdhënia që Ben Affleck ka me ish bashkëshorten, Jennifer Garner. Të dy kanë qenë shumë të afërt kohët e fundit me njëri-tjetrin.

Të ngjashme