Kryefjala Logo

Marsela Çibukaj shtatzënë?! Ja fotot që ngritën dyshimet?!

27 Mars, 2023 | 12:03 pm

Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha janë prej vitesh në një lidhje dashurie dhe tepër të lumtur me njëri-tjetrin. Por disa foto të fundit paparac kanë ngritur dyshimet që çifti mund të jenë duke u zgjeruar familjen e tyre.

Ja tek e shohim Marselën të veshur me një pallto të lirshme dhe Vitmari duke i mbajtur krahun dhe çantën. Mos vallë këngëtarja është në muajt e parë të shtatzënisë dhe partneri i saj po kujdeset për të?!

D6283707 9DEB 4221 9B93 C2200834EBFC 1D40ACB7 C257 4726 9B1A EDEBD6799B01

Kujtojmë gjithashtu që Marsela është kampionja në fuqi e Këngës Magjike, pasi në dhjetor fitoi çmimin e parë me këngën “I paaftuar”.

Të ngjashme