Kryefjala Logo

Marrëdhënia e Kristit me Luizin nuk është aspak siç e prisnim!

19 Korrik, 2023 | 11:37 am

Kristi dhe Luizi ishin miq dhe armiq brenda shtëpisë së BB, ndonse pas përfundimit nuk u dëgjua më gjë për ta.

Së fundmi heshtjen e ka thyer Kristi i cili është pyetur nga një ndjekës për marrëdhënien e tij me Luizin. Kristi ka thënë thjesht: e komplikuar.

Duke nënkuptuar se situatat mes tyre nuk janë shumë të qeta.

00AD7B4D 49AC 4D3C AD69 5ED020CCCAE1

Të ngjashme