Marrëdhënia Donald- Trixa! Flet Ilda Bejleri: Pse duhet të kërkonte falje?

3 muaj më parë

Moderatorja Ilda Bejleri ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Goca dhe Gra”. Ajo ka bashkëbiseduar me moderatoret për finalen e Big Brother, I cili është kthyer dhe në fenomenin e momentit.

Në fund të intervistës, Ilda është pyetur paksa edhe për raportin e krijuar mes Trixës e Donaldit, për të cilin ajo ka thënë se nuk kishte arsye që Trixa të kërkonte falje për gjërat që ndjen, madje falje duhet të kërkonte Donaldi.

Më tej në studio është diskutuar fakti se si do që ishin rrethanat, ajo nuk kishte pse të kompleksohej e të ndrydhte ndjenjat e saj.

Të ngjashme