Marrëdhënia Donald-Trixa, Elgit Doda: Ja çfarë i thashë Trixës!

3 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” ka qenë I ftuar kantautori Elgit Doda. Normalisht kurioziteti përsa I përket marrëdhënies së tij me Donaldin ka qenë I madh.

Moderatoret kanë pyetur Elgitin për lidhjen e Donaldit dhe Trixës, e nëse është takuar me të pasi ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP.

“Nuk jemi takuar, por kemi folur. E kam këshilluar që të mos bazohet në komente e ato çfarë shkruhen”.- ka rrëfyer kantautori.
Për më tepër ndiqni videon e plotë:

Të ngjashme