Marjana Kondi zbuloi pse refuzoi ftesen per BB VIP dhe personazhin e saj te preferuar!

12 muaj më parë

Diten e djeshme Marjana Kondi dhe Ervin Kurti kane qene te ftuar ne “Pardon my french” me Jonida Aliçkollin dhe Elona Duron ne Top Albania Radio.

Mes shume te tjerash ata kane folur edhe per situaten ne Big Brother ku nuk kane ngurruar te tregojne te preferuarit e tyre.

Unë shoh “Big Brother Vip”. Të preferuarit e mi ndryshojnë, një herë Donaldi, një herë Iliri, një herë Arjola… Arjolën dua ta kem, mos të më ikë… Është e çuditshme si duhen për momentin e  pastaj e prishin imazhin…”- ka thene Marjana.

Ndërkohë,Ervini gjatë bisedës për “Big Brother” zbuloi se aktores i është bërë ftesa për të qenë pjesë e programit, por ajo nuk ka pranuar.

Të ngjashme