Kryefjala Logo

Mariza Ikonomi poston foton e parë me vogëlushen dhe zbulon emrin e saj

16 Nëntor, 2023 | 4:14 pm

Pak më parë Kryefjala.com zbuloi e para se Mariza Ikonomi është bërë nënë për herë të parë.

Ndonse shtatzëninë dhe partnerin Mariza e ka mbajtur shumë të fshehtë, ajo ka vendosur që të publikojë në Instagram, foto me vajzën e porsalindur.

“ Dhe vjen nje dite qe Zoti te dhuron gjithe
Boten dhe e vendos ate ne duart e tua! • Melodia e jetes e sime!
Melody Ikonomi Greço!”-shkruan Mariza në Instagram.

704B9F3F 431E 48B2 BA3B F3FF92E804AE

AF921C28 2C9F 48BD 9DE7 232E4E3AF640

Të ngjashme