Kryefjala Logo

Marinela e “Love Story” bën deklaratën e fortë për Albi Nakon: Bëje me mua, të të bej si Klaudia Pepën!

29 Prill, 2022 | 5:53 pm

Konkurrentja e “Love Story” e cila spikati menjëherë në këtë program ka akuzuar Albi Nakon për ngacmim. E ftuar në D-night ajo ka treguar se ka punuar me Albin në Dance with me dhe përveç se nuk e ka paguar ai e ka ngacmuar dhe e ka bullizuar.

“Më thoshte, dua ta bëj me ty që të bëhesh star, si Klaudia Pepa, pa u ndarë nga Klaudia Pepa”- ka treguar ajo.

Ndonse ka patur deklarata të forta, deri më tani nga Albi Nako nuk ka asnjë reagim.

Të ngjashme