Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Marina Vjollca zbulon gjinine e femijes qe po pret

Ka qënë vetë  Marina që ka postuar në llogarinë e saj dy foto, nga një dhomë tipike vajzash, e veshur me ngjyrën tipike të tyre.

“Mezi po të presim picirrukja jonë”, – shkruan Marina duke zbuluar kështu se bekimi i parë i saj dhe i Getit do të jetë një vajzë.

Latest Posts

Don't Miss