Kryefjala Logo

Marina Vjollca sapo zbuloi kush bën ligjin në shtëpinë e saj dhe të Getoarit!

10 Shtator, 2022 | 9:00 pm

Një tjetër çift feston sot përvjetorin, bëhet fjalë për Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin. Moderatorja ka publikuar një foto nga pushimet ku uron burrin për pervjetorin.

Ajo ka bërë një dedikim dhe ka zbuluar një sekret të familjes së saj. “Martesa është një marrëdhënie ku njëra ka gjithmonë të drejtë dhe tjetri është burri! Gëzuar përvjetorin dashuri!”- shkruan Marina.

Pra, e morëm vesh në familjen e tyre ligjin e bën Marina! Epo gëzuar çifti.

A9211C4B F02F 4D8E 8045 3A3DE7ACB226

Të ngjashme