Marina Vjollca rikthehet ne ekran pak dite pas lindjes!

7 muaj më parë

Rreth 20 dite me pare moderatorja Marina Vjollca ka sjelle ne jete vogelushen e saj Marget.

Por duket se shume shpejt Marina i eshte rikthyer punes . Diten e sotme ajo ka qene ne Klanifornia dhe ka publikuar ne Instagram disa foto ku shkruan:

”U rikthyem ne!”

Ajo duket ne superforme aq sa po dyshojme nese lindi Marina apo Getoari? Shaka, shaka na u be qejfi qe e shohim mire dhe ne ekran!

Të ngjashme