Marina Vjollca flet për të qënurit nënë:”Unë e lodhur,Geti në qef të vet”

7 muaj më parë

Pak muaj më parë,çifti i Showbizz-it,Marina Vjollca dhe Getoar Selimi sollën në jetë vogëlushen Marget.
Pavarsisht popullaritetit që çifti ka,ata kanë vendosur që ende nuk është koha tê ekspozojnë fytyrën e të voglës.

Kjo nuk i ka penguar që të ndajnë me publikun momente nga të qënurit prindër.

Së fundmi,Marina ka ndarë një video ne Instastory me Getoarin në makinë dhe nuk e mohon se është shumë e lodhur

“Shihni si është mama e shkretë sa e lodhur dhe shihni si është baba,për qejf të qejfit” janë fjalët e Marinës.

Kujtojmë se Marina u kthye në emisionin e humorit “Klanifornia” shumë shpejt pas lindjes dhe sigurisht lodhja është e dyfishtë.

Të ngjashme