Kryefjala Logo

Marina me këtë look duket fiks Luana…

1 vit më parë

Marina Vjollca nuk ka eksperimentuar kurrë me look-un. Ose edhe nëse ka bërë ndonjë ndryshim të vogël ne e mbajmë mend vetëm bionde. Megjithatë moderatorja ka postuar një foto me flokë të kuqe dhe me anë të saj na kthehu pas në kohë, atëherë kur Luana ishte një flokëkuqe.

33A96737 8605 46A2 B3E4 134E69A6AF2A 225AD088 F010 491D 97CC FCBF01C2D9C4

Duket qartë që ajo nuk ka eksperimentuar me look-un e saj, pasi këtë paruke ajo e ka vendosur për një nga rolet e saj të Klanifornias.

Po ju si mendoni më e mirë brune apo bionde?!

Të ngjashme