Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Marina dhe Getoari bejne postimin e pare si prinder

Dje Kryefjala ju lajmeroi se Marina Vjollca kishte sjelle ne jete vajzen e saj me Getoar Selimin.

Me syte nga faqet e tyre ne Instagram,prinderit e rinj te showbizz-it nuk postuan asgje.

E vetmja qe reagoi ishte Luana Vjollca,motra dhe tezja e te vogles qe ju bashkua botes dje.

Sot Marina dhe Geti ndane me ne foton me te embel nga materniteti bashke me bebushen te cilen e quajten Marget Selimi.

I urojme nje jete te lumtur plot dashuri dhe shendet!

Latest Posts

Don't Miss