Thursday, January 20, 2022

Latest Posts

Marina dhe Getoari behen prinder per here te pare!

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Dyshja ka mirëpritur në jetë vajzën e tyre. Lajmi është bërë me dije nga “VIP Magazine.al” teksa vetë çifti nuk ka reaguar ende. Mësohet se e vogla e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në një spital në kryeqytet.

Kujtojmë se Marina dhe Getoar Selimi kurorëzuan katër vite më parë dashurinë në martesë. Dhe tashmë janë bërë 3. Marina nuk u shkëput asnjë ditë nga projekti i saj televiziv duke u shfaqur në “Klanifornia” çdo të shtunë.

Latest Posts

Don't Miss