Kryefjala Logo

Marina dështon me sukses në…

1 vit më parë

Qetësohuni!! Asgjë s’ka ndodhur thjesht Marina s’mund të jetë perfekte në gjithçka. Si një mami e devotshme që është Marina ka vendosur të gatuaj në shtëpi dhe ka marrë përsipër të bëjë një pica.

Se si e ka bërë këtë të fundit videoja e mëposhtme ua tregon qartazi, por siç dëgjohet dhe nga të qeshurat e saj moderatorja nuk ndihet aspak krenare për gatim të sajin.

Në shtator do ta rishohim përsëri në ekranin e TvKlan me show-n e humorit, “Klanifornia” atë që ajo di të bëjë më mirë.

Të ngjashme