Kryefjala Logo

Marin thumbon keq Feron në “ZEMËR LUANA”

19 Dhjetor, 2022 | 12:29 pm

Marin dhe MatoLale kanë qenë të ftuarit e moderatores dhe autores Luana Vjollca, këtë të dielë në “Zemër Luana”, ndonse ata kanë realizuar sfidën “S’më dridhet qerpiku” ose i njohur ndryshe si Paintball, e cila është një nga lojrat më të pëlqyera të publikut.

Marin dhe Mato janë treguar të drejtëpërdrejtë duke mos kursyer asnjë emër. Një ndër pyetjet ka qenë: Me cilin prej artistëve në tabelë je bërë pishman që ke ndezur një konflikt? Ndonse Mato nuk ka qelluar asnjë reper duke treguar se nuk është bërë pishman për askënd.

Marini ka thënë: Jam bërë pishman që kam patur konflikte me femra, dhe pas kësaj fraze ka qëlluar menjëherë Feron. Duket se në këtë mënyrë i ka hedhur një tjetër thumb reperit.

Të ngjashme