Friday, January 28, 2022

Latest Posts

“Marget, tezja vdes per ty!” Luana Vjollca poston foton e pare nga takimi me mbesen

Pak dite me pare Marina dhe Getoari jane bere prinder per here te pare dhe e kane quajtur vajzen Marget.

Teze Luana nuk ka ngurruar qe te shprehe lumturine e saj per te voglen qe ka ardhur ne jete.

Pak me pare ajo ka postuar ne Story nje foto nga takimi i pare me vogelushen pas lindjes. Ne foton me Marinen ajo shkruam: Perjetesisht me ty! E me pas ne foton qe ka kapur doren e Marget shkruan:

”Marget tezja vdes per ty!”

Latest Posts

Don't Miss