Kryefjala Logo

Marget në gjurmët e mami Marinës…

2 vite më parë

Marget Selimi duket se po ndjek ende pa bërë një vjeç gjurmët e nënës së saj. Marina ka postuar në një “story” në Instagram një video të së voglës e cila është veshur me Elisabetta Franchi.

Marina Vjollca është imazhi i firmës së njohur italiane në Shqipëri, madje pak kohë pasi Marget kishte ardhur në jetë Marina sfiloi në javën e modës në Milano në showroom-in e Franchit.

4987F3E7 23A5 46C0 A907 F608EE348E36

Pra krahas karrierës së saj televizive, Marina është duke shijuar edhe suksesin e bloggeres dhe bizneswoman-it.
Por nuk duhet të harrojmë të themi që edhe babai i të voglës, Getoar Selimi është (dhe ka qenë) një nga personazhet publikë shqiptarë më me stil dhe shije në showbiz-in shqiptarë. Geti ka guxuar me veshjet e tij në kohën kur industria e modës nuk ishte kaq e zhvilluar në Shqipëri e Kosovë.

Të ngjashme