Kryefjala Logo

Manushi feston ditëlindjen, stafi i bën surprizë pas mesnate me dhuratën më të veçantë…

11 Nëntor, 2023 | 1:12 pm

Gazetari Edi Manushi feston sot ditëlindjen. Drejtuesi i “E Diell” ka marrë një surprizë nga stafi i emisionit në mesnatë. Një pjesë e mirë e tyre i kanë shkuar surprizë Manushit në shtëpi, me tortë, lule dhe muzikë.

Në video zbulohet edhe dhurata për Manushin, ata kanë zgjedhur një biçikletë.Manushi ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie specialr me stafin e tij dhe shpërblimin e ka marrë në ditën më speciale të ditës së tij.

Ed Manushi e ka nisur karrierën në Top-Channel si moderator i “Proçesit Sportiv”, më pas si një nga kapitenët e programit “Shiko Kush Luan” dhe tashmë autor dhe moderator i programit “E Diell”.

IMG 8963

 

 

Të ngjashme