Kryefjala Logo

Mamaja i qan hallin, por shikoni ku po pushon këngëtarja shqiptare

8 Korrik, 2022 | 4:04 pm

Flaka Krelani prej disa kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Dhe duket se po e shijon pafund këtë eksperiencë të re larg muzikës. Por edhe pse ajo është larg nëna e saj vazhdon dhe merakoset për të.

Ky mesazh i saj na kujtoi të gjitha nënat tona që duket sikur kanë bërë të gjitha një shkollë. “Çika ime a u kënaqe”, shkruan Flaka në këtë postim që ka bërë në rrjetet sociale.

0366FF0A C50E 4C07 9E1E 6F21D3E71E61

09B8E5AF F952 4BC9 9BCE 315DB7F30BCF 20AD22BF 053E 4AA6 BBE4 819A68FE66F0

Besoj se kur pa fotot u bind që Flaka është jo vetëm mirë por edhe në superformë. Ndërsa përsa i përket muzikës deri tani s’kemi asnjë lajm prej saj.

 

Të ngjashme