Kryefjala Logo

Maluma do të bëhet baba për herë të parë!

20 Tetor, 2023 | 5:28 pm

Maluma do të bëhet baba për herë të parë.
Superylli kolumbian nxorri videoklipin për këngën e tij ‘Procura’ gjatë koncertit të tij në Uashington DC dje,të enjten 19.10.23 dhe klipi shfaqte pamjet personale të filmit në shtëpi që tregonin se e dashura e tij Susana Gomez është shtatzënë.

Videoja shfaqte Maluma-n duke kënduar baladën dhe u ndërthur me klipe të çiftit duke parë një mjek, duke parë imazhet e sonogramit dhe duke folur me familjet e tyre.

Maluma Baby po pret një bebe vërtet!

IMG 3143

Të ngjashme