Makina e Zhakut dëmtohet gjatë natës duke i thyer xhamat

5 muaj më parë

Një incident i shëmtuar ka ndodhur mbrëmë pas Prime-t ku siç bëhet me dije i përket opinionistes së Big Brother VIP,Zhaklin Lekatari.

Makina ka qënë e parkuar në zonën e stadiumit “Selman Stërmasi” ku disa persona ende të paidentifikuar kanë thyer xhamat e makinës.

Zhaku është parë e mërzitur dhe me të drejtë,ndërkohë që Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes nga ku edhe pritet të zbardhet çështja.

8AC0CD26 D23C 4636 8F50 FF1F1E678827

F50EE4F0 AFE6 4B94 B370 B9C409A41C91

Të ngjashme