Kryefjala Logo

“Make-up free”, një tjetër artiste shqiptare shfaqet pa grim dhe me lëkurë problematike…

15 Nëntor, 2022 | 3:43 pm

Pak ditë më parë artistja Klaudia Pepa postoi një foto në Instagram ku na tregoi lëkurën e saj me akne dhe të pa grimuar. Klaudia përcolli mesazhin se edhe vajzat e ekranit kanë të njëjta probleme si njerëzit normal dhe se duhet ta pranojmë veten siç jemi.

Ndonëse dje ishte kryefjala e të gjitha portaleve për çmimin e fituar në MTV, Loredana sot shfaqet pa make up dhe me një fytyrë paksa me probleme.

Megjithatë të dyja gocat që karrierën po e zhvillojnë më së shumti jashtë shtetit janë të suksesshme në fushat e tyre, me apo pa akne në fytyrë.

30A63F79 98DA 4944 ADBB 23E5206CE0BC F8B70C75 8792 45C7 B90B 5963FCEDC085

Të ngjashme