Kryefjala Logo

Majku prek aty ku nuk duhet dy balerinat. Habitet prezantuesja e programit!

22 Mars, 2022 | 1:42 pm

Kastriot Rexha,i njohur për publikun si “Majk” vjen herë pas here me projekte dhe këngë të reja të cilat duket se e ka gjetur çelsin për ti kthyer në hite.

Express shkruan se ftuar në emisionin e Roza Latit “Why Not” në RTV Ora,Majku ka folur rreth jetës së tij profesionale por edhe personale.

Një video e publikuar nga vetë moderatorja Roza Lati në llogarinë e saj personale “Instagram” ka bërë xhiron e rrjetit pasi shumë ndjekësve nuk i ka pëlqyer veprimi i këngëtarit ndaj balerinave duke “detyruar” kështu Rozën të ndalojë mundësinë e komentimit poshtë videos.

https://www.instagram.com/reel/CbU9QE2DpLQ/?utm_medium=copy_link

Lidhur me këtë situatë ka reaguar edhe vetë Roza Lati nëpërmjet Instastory:

F8704225 82B7 4E2E B441 785DE8563B6C

F4908FB9 54BB 4D9E B538 8FF1099858E7

76F586CF 4565 4488 8784 88046104F61A

4B23FEB7 4D08 4DA8 ACD4 143AEFC28A1F

D6F5E469 DC24 42A7 B301 8E670B7B90A2

6CCA1BAC 41C0 440D 910D 8C02F73FE9A0

Të ngjashme