Kryefjala Logo

Lumi B sot ka shumë arsye për të festuar!

9 Gusht, 2023 | 11:19 am

Lumi B sot feston ditëlindjen! Këngëtari mbush sot plot 37 vite jetë. “U plaka…” shkruan artisti në rrjetet sociale.
Lumi B është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. LUMI B e ka nisur karrierën me grupin KAOS me shokun e tij Viganin. Kënga e tij e fundit u publikua në 19 dhe është në një bashkëpunim me Diona Fona & Lumi B publikojnë videoklipin “Bounce”. Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Diona Fona, Lumi B & Rron Kai kanë realizuar bashkë muzikën dhe tekstin e kësaj kënge.

IMG 5476

Të ngjashme