Kryefjala Logo

Lumbardhi puth në buzë Santianën,nervozohet Kaderi!

19 Janar, 2024 | 8:39 am

Një nga sfidat e  Big Brother VIP Kosova ka qenë puthja mes banorëve, e cila dje u mor në dorë nga dy nga konkurrentët e njohur të shtëpisë, Lumbardhi dhe Santiana.

Si pjesë e sfidës së propozuar nga Vëllai i Madh, dyshja vendosën që të ndajnë një moment intimiteti, duke u shpalosur në një puthje të gjatë në buzë për plot 15 sekonda që ishte dhe koha e caktuar nga sfida.

Dyshja jo vetëm që tregoi një koordinim dhe guxim të madh përballë kamerave dhe shikuesve, por arritën të fitonin edhe shpërblimin prej dy mijë eurosh (në çmimin e madh) që ishte vënë në lojë për sfidën e realizuar.

Por ky veprim nervozoi të dashurën e Lumbardhit, Kaderin, e cila dukej se po e ndiqte ngjarjen nga afër në kuzhinë.

Të ngjashme