Kryefjala Logo

Lumbardhi dhe Kader çifti më i ri në Big Brother VIP Kosova?

2 muaj më parë

Kader dhe Lumbardhi janë parë shumë të afërt dhe kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin e madje kanë nisur flirtimet dhe ngacmimet mes tyre.

Në një video të publikuar nga faqja zyrtare e “BBVK”, shihet Kaderi teksa i thotë Lumbardhit:

Ndoshta bëhem e dashura jote, por ende nuk jam.
Lumbardhi i thotë që do e presë kur të jetë gati dhe se nuk e lë kurrë Kaderin.

Të ngjashme