Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Luljeta e Perputhen, adhuruese e Rames

Luljeta ishte fenomeni i Perputhen 40 e cil u prezantua mbremjen e se dieles. 64 vjecarja ishte beqare dhe u shpreh qe i pelqente te udhetonte, palestra si dhe ishte mjaft e mbajtur.

Por duket se Luljeta qenk adhuruese e flakte e kryeministrit Edi Rama.

Blogeri Olti Curri ka publikuar ne Instagram nje foto meme te Rames por ajo c’ka terhoqi vemendjen ishte pikerisht komenti i Luljetes.

”Mbreti i Shqiperise”- shkruan ajo duke e shoqeruar me nje emoji zemer te kuqe.

E pra i paska idete e qarta Luljeta me te sajen, gjithmone nese eshte ajo vertete qe ben keto komente.

 

Latest Posts

Don't Miss