Kryefjala Logo

Luizi vjen në shtëpi, Kiara largohet prej tij…

1 vit më parë

Luis Ejlli është mirë me shëndet dhe këtë e ka konfirmuar mjekja e QSUT. Por me të ardhur në shtëpi banorët e shtëpisë, e duartrokitën, ironizuan dhe menjëherë sapo është ulur Kiara është larguar prej tij dhe është ulur pranë Ronaldos.

Nuk ka mjaftuar vetëm kjo por moderatorja duket qartazi që është mërzitur dhe nuk ka preferuar ta shikojë në sy këngëtarin që duket se e gënjeu për gjendjen e tij shëndetësore.

Duke i njohur banorët e Big Brother duket se këto deklarata të Luisit nuk do të kalojnë pa u diskutuar nga banorët përgjatë këtyre ditëve.

Të ngjashme