Luizi vë bast me banorët: Efi ikën para së shtunës!

6 muaj më parë

Duket se ka vijuar edhe pas prime-it debati mes treshes së famshme Kiara-Luiz-Efi. Luizi ka filluar të bëjë parashikmet e tij me banorët e Big Brother që Efi do të bëjë gati valixhet dhe do të ikë para spektaklit të së shtunës.
” A e vëmë me bast që ikën Efi para së shtunës”, ka thënë Luizi por Qetësori dhe Kristi nuk mendojnë si ai, duke thënë se Efi nuk del nga shtëpia pa spektakël.

Debatet e forta që treshja e ish miqve patën mbrëmjen e kaluar ka bërë që miqësia e tyre jo vetëm të jetë krisur por tashmë ta sulmojnë hapur njëri-tjetrin.

385FBE87 258F 42A2 92EF 03333218437C

Të ngjashme