Kryefjala Logo

Luizi u rikujton banorëve: Unë qaja, ju më quanit provincial!

4 Prill, 2023 | 8:46 am

Ditën e djeshme teksa Luizi ka bërë një bisedë me Ronaldon nuk ka ngurruar ti kujtojë disa gjëra që sot duket se i kanë lënë pas.

“A e mbani mend qe më ke bullizuar, gjithë shtëpia në fillim talleshit me mua. Më thoshit provincial. Më linit mënjanë, unë qaja aty vetëm dhe ju nuk e çanit bythën.”- tha Luizi drejtuar Ronaldos.

Duket se ndonse sot është personazhi më i ndjekur sërish Luizi nuk i ka harruar ato ç’ka banorët shprehën fillimisht për të.

Të ngjashme