Luizi shprehu dëshirën të çojë Kiarën në Maldive, reperi shqiptar bën gjestin e pazakontë!

1 javë më parë

Ditën e djeshme teksa diskutonte me Kiarën, Luizi i ka thënë se nëse fiton çmimin e madh do e çojë në Maldive, nëse jo deri në jug. Por pas kësaj deklarate ka reaguar reperi shqiptar Gbani, i cili ka bërë një postim në Instagram.

“I nderuar Luiz,duke ndjek Big Brother Albania VIP 2, të dëgjova që shprehe dëshirën për të vajt pushime nja 1 javë me zojen e shpis në Maldives.

Pasi u informove nga Kiara se nuk asht sezoni i duhur për shkak të motit, ri shqyrtove opsionet duket fut në listë Shqiprin’, Greqin’ dhe disa vene të tjera.

Pasi folem me pronarin e resortit 3Vilat në Zakintho’, ram dakord që fiton s’fiton, 1 jav’ a 2 a 3 a sa jav’ pushime të dush, i ke nga ne. Pronarin e resortit e kemi Vlonjat, un vet jam Mirditor, siç shikon të don gjith Shqipria për origjinalitetin që ke.

T’ rujt i Madhi Zot dhe fitofsh çmimin e madh, ashtu sikur ke fitu përkrahjen e shqiptarve!”, shkruan G Bani në profilin e tij në Instagram.

Të ngjashme