Kryefjala Logo

Luizi shokohet nga fansat e tij: “570 mijë ndjekës?! E kam hap nga hiçi!”

11 Mars, 2023 | 3:53 pm

Luiz Ejlli është i preferuari i shqiptarëve për momentin. Llogaria e tij e Instagram-it u hap pas hyrjes së tij në “Big Brother VIP Albania” dhe në momentet që flasim ai ka 580 mijë ndjekës.

Fansat e këngëtarit prej ditësh po tentojnë që ai të kuptoj një gjë të tillë dhe një dron me këto informacione u nis dje. Teksa po qëndronte në oborr me Kiarën dhe Visin, Luizi ka lexuar atë që shkruhej në dron. “570 mijë K në Instagram thotë, e hapa nga hiçi”, i thotë Luizi Kiarës e cila qesh nga reagimi i tij.

Ky dron iu dërgua pasi Luizi pak ditë më parë tha se nëse do të kishte 10 mijë ndjekës në Instagram do të ishte tejet i lumtur, kur ndërkohë ndjekësit e tij sa vijnë dhe shtohen.

7B0893A0 70DC 4FE1 B044 ED5D58380532

 

Të ngjashme