Luizi sëmurë:Sjellja e Oltës dhe Kiarës i habiti të gjithë

6 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme Luizi ka qënë sërisht sëmurë me dhimbje koke që mesa duket e ka kronike pasi i shfaqet herë pas here dhe ka shumë dhimbje.
Ajo që ka habitur tepër ndjekësit është indiferenca e Kiarës dhe përkujdesja e Oltës ndaj Luizit.

Në rrjetin TikTok ka vetëm video se si Kiara i thotë Luizit se “Ti këtë muhabet ke çdo dy ditë”
Ndërsa Olta e përkëdhel,kujdeset për të dhe madje ja vë në pah Kiarës se po sillet keq dhe nuk po tregon aspak dashuri për të dashurin e saj që e shikon dhe qesh me lot si asnjëherë më parë.
Ndiqni videot:

Të ngjashme