Kryefjala Logo

Luizi për BBVA3:”Nuk duan të më lënë të futem”

20 Dhjetor, 2023 | 9:05 am

Gjatë një “live” me ndjekësit,Luiz Ejlli ka treguar ambientet e një shtëpie të re që duket të jetë shtëpia e BBVA3.

Në video ai thotë:”Si thoni, të futem edhe një herë brenda, po s’duan të më lënë të futem. Unë e provova”

Kujtojmë se në një intervistë të pak ditëve më parë,për mikrofonin e Ronaldo Sharkës,këngëtari dhe fituesi i BBV2 foli për rolin që mund të ketë në edicionin e ri pasi në rrjet është folur shumë.

“Prisni pra,sa të fillojë!A rri unë pa bërë gjë”-tha ai.

Të ngjashme