Kryefjala Logo

Luizi-Kiarës:”Njëra prej jush po gënjen”

5 Prill, 2023 | 12:11 pm

Një mbrëmje me pasoja ajo e djeshmja e cila ka zgjatur edhe pasi janë fikur dritat.
Luizi nuk mund t’ia falë vetes figurën e keqe mbrëmë dhe po mundohet me çdo kusht të pastrojë imazhin e tij dhe të Kiarës.

Kjo duket nga biseda që zhvillon me të dashurën e tij ku mundohet për herë të parë të jetë neutral dhe mos të fajësojë Efin për gjithçka si bëri mbrëmë.
“Njëra nga ju po gënjen apo jo?”-pyet Luizi
“Po”-i thotë Kiara
Njerëzit kanë parë dhe e dinë çfarë ka ndodhur jashtë,atëherë pse e zgjat?-vazhdon ai

Pra nëse njerëzit e kanë parë të vërtetën(që në fakt e kemi parë si Efi gjithmonë ka mbrojtur Kiarën dhe çiftin dhe është ‘sulmuar’ edhe nga opinionistët për ta,e kemi parë si e ka pritur natën që doli,e ka postuar edhe në Instagram se e kishte merak Kiara dhe miku i saj nxorri bisedat telefonike që ato kanë folur jasht edhe pse Kiara tha Jo!)
Pse Kiara ndruhet atëherë?
Ndiqni videon:

Të ngjashme