Luizi i kërkon Qetsorit aleancë: Duhet të merremi me Bledin dhe Ronaldon!

6 muaj më parë

Me daljen e Oltës dhe hyrjen e banorëve të tjerë (Bled Mane, Efi Dhedhes, Kiara Tito, Ronaldo Sharka) Luiz Ejlli i është afruar Qetsorit dhe i ka kërkuar aleancë të hapur. Luizi i ka idetë e qarta do të nxjerrë jashtë shtëpisë sa më shpejt, Bledin dhe Ronaldon edhe pse ky i fundit ka qenë një prej mbështetësve të tij.

Megjithatë nga biseda duket se Qetsori nuk e ka në plan të kursejë as Efin, duke i thënë Luizit që ajo mund të rrezikojë Kiarën.
Pjesë e bisedës është bërë dhe Gerti ku Luizi i kërkon mbështetje edhe atij.

Le të shohim si do të shkojë ky muaj i ri në Big Brother…

8E74EFFD A2E9 4523 B1F3 9BE3821C8B2B

Të ngjashme